Про компанію

Група компаній «АІС» - одна з провідних автомобільних компаній в Україні, що займає ринкову частку до 10%. Протягом багатьох років «АІС» є лідером вантажного і комерційного сегменту, а також на ринках спецтехніки і автобусів.

За 19 років Група компаній «АІС» пройшла шлях від невеликої регіональної комерційної фірми з продажу автомобілів компанії національного рівня, що надає послуги у всіх сферах автомобільного бізнесу: виробництво, продаж та сервісне обслуговування легкових, комерційних і вантажних автомобілів, спецтехніки і автобусів, реалізація запасних частин, автомобільних аксесуарів та витратних матеріалів, надання фінансових послуг при продажу автомобіля.

На сьогоднішній день Група компаній «АІС» включає в себе національну торгово-сервісну мережу, що складається з 34 автоцентрів і торгову мережу магазинів запчастин, Кременчуцький автоскладальний завод, завод по переобладнанню «Авто-Холдинг», автотранспортну компанію «АІС Транс Авто», а також лізингову, фінансову та страхову компанію.

Група компаній «АІС» є ексклюзивним импортертером і офіційний дилером більш ніж 15-ти відомих автомобільних брендів. Компанія на конкурсній основі отримала ексклюзивне право представляти в Україні такі марки як: SsangYong, Geely, MG, ГАЗ, УАЗ, ПАЗ, ІЖ, Polaris. Група компаній «АІС» є дилером за таким маркам, як: Citroеn, Audi, Hyundai, Chevrolet, Renault, ВАЗ, МАЗ, КАМАЗ.